برخی منابع خبری از شنیده شدن صدای انفجارهای شدید در آسمان جده عربستان و توقف فعالیت فرودگاه این شهر خبر دادند.
فرودگاه جده از کار افتاد
درحالی که بن بست سیاسی لبنان همچنان ادامه دارد، شماری از معترضان در بیروت و سایر مناطق لبنان در اعتراض به وخامت اوضاع اقتصادی اقدام به آتش زدن لاستیک و بستن جاده ها کردند.
لبنان| حریری برای سفر به مسکو آماده می‌شود/ بیانیه حزب‌الله و امل در واکنش به اعتراضات خیابانی
قرمز شدن چند استان و شیوع مجدد کرونا، تیتر مشترک اغلب روزنامه‌های امروز ترکیه است.
نشریات ترکیه| شنبه قرمز/ تنظیم قانون اساسی بر اساس خواست اردوغان
داده‌های مرکز مطالعات امنیتی وابسته به وزارت خارجه آمریکا نشان می‌دهد که جو بایدن بنا به یک سری ملاحظات در سیاست خارجی این کشور قصد ندارد وارد درگیری مستقیم با محمد بن سلمان شود.
چرا بایدن وارد درگیری مستقیم با محمد بن سلمان نمی‌شود؟
رئیس‌جمهور آمریکا «وضعیت اضطراری ملی» در قبال ایران را که پس از پیروزی انقلاب اسلامی توسط جیمی کارتر به اجرا گذاشته شد، برای یکسال دیگر تمدید کرد.
بایدن «وضعیت اضطراری ملی» در قبال ایران را تمدید کرد
برنامه دولت بایدن حفظ فشار بر ترکیه و همزمان حفظ اتحاد نظامی چندین دهه‌ای است. برخی از مقامات پیشین ایالات متحده از راهبرد تازه بایدن چندان استقبال نمی‌کنند.
روابط ترکیه و آمریکای بایدن از نگاه فارین پالیسی
جدیدترین اخبار اروپا از برگزاری اعتراضات ضد محدودیت‌ها در برخی مناطق آلمان و درخواست کمک جمهوری چک از شرکای اروپایی خود برای درمان بیماران کرونایی خبر می‌دهد.
کرونا در اروپا|از اعتراضات علیه محدودیت‌ها در آلمان تا درخواست کمک جمهوری چک از شرکا
درحالی که طبق برخی شواهد ترس حریری از سعودی‌ها یکی از موانع تشکیل دولت لبنان است، برخی معتقدند که عربستان دیگر جایگاه منطقه‌ای گذشته را ندارد و تاکید بر نقش آن در پرونده سیاسی لبنان اغراق آمیز است.
۲ سناریو نقش سعودی‌ها در تشکیل دولت لبنان/ بیم و امیدهای حریری در ریاض
دبیرکل جنبش حزب‌الله لبنان از رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران به خاطر همدردی و تسلیت در پی درگذشت رئیس هیأت امنای تجمع علمای مسلمین در لبنان تشکر و قدردانی کرد.
سید حسن نصرالله از رهبر معظم انقلاب اسلامی تشکر کرد
درحالیکه خلیلزاد رایزنی با سیاسیون افغان درباره گزینه‌های مختلف را تایید کرده، جزئیات تازه‌ای از طرح آمریکا برای ایجاد دولت انتقالی در افغانستان منتشر شده است.
افشای جزئیات تازه طرح آمریکا برای ایجاد دولت انتقالی در افغانستان

Page Generated in 0/0806 sec