آیا نبض مد در پوست حجاب می‌تپد؟ امروز یک رنگ مد می‌شود و فردا رنگی دیگر، لباس‌ها کوتاه، آستین‌ها بریده و شلوارها پاره می‌شوند، موها به اصطلاح فشن می‌شود / پدیده مدگرایی در عصر حاضر از سوی بسیاری از جوانان و نوجوانان مورد توجه قرار گرفته و بسیاری از افراد این نسل مدهای غربی را شیک‌پوششی می‌دانند.
کاریکاتور/ حجاب و عفاف زیر تیغ مُد!!!
با دستور رییس جمهور و بر اساس قانون سازمان هواپیمایی کشوری؛ وزیر راه و شهرسازی ماموریت یافت با حضور و تشکیل ستاد بررسی سانحه در این سازمان؛ ضمن مدیریت، پیگیری و انجام هماهنگی های لازم جهت خدمات امدادی، علل حادثه سقوط هواپیمای شرکت آسمان را سریعا گزارش کند!
کاریکاتور/ وزیر راه: راه نداره! اصرار نکنین!
کاریکاتور/
مردم ایران منتظر تراریخته‌شدن «غذای اصلی» خود باشند
هشدار درباره اقدامی خطرناک !!!
نصب برچسب، شعر و جمله‌های فلسفی روی بدنه خودرو 30هزار تومان جریمه دارد!
جریمه 30 هزار تومانی برای نصب برچسب، شعر و جمله‌های فلسفی روی بدنه خودرو
عکس سلفی اعضای فراکسیون امید با موگرینی حقارت‌‌آمیز بود / اقدام برخی از نمایندگان مجلس برای گرفتن عکس سلفی با موگرینی موجی از انتقادات را به‌همراه داشت.
کاریکاتور/ سلفی حقارت !!!
ثبت رکورد جدید خانوارهای بدون شاغل در دولت یازدهم/۴.۵میلیون خانوار شهری نان‌آور ندارند / تعطیلی بنگاه‌های متعدد تولیدی به‌دلیل رکود حاکم بر بازار در دولت یازدهم شاید مهمترین دلیل برای افزایش رشد خانواده‌های شهری بدون حتی یک فرد شاغل در این دولت بوده است.
کاریکاتور/ ۳۳‌درصد مردم‌ایران زیر‌خط‌ فقر!!!
اعمال تحریم‌های متعدد علیه روسیه، این نگرانی را به وجود آورده است که صنعت نفت و گاز خود آمریکا هم ممکن است از ناحیه آن‌ها آسیب ببیند.
کاریکاتور/ تحریم‌های متعدد علیه روسیه یا صنعت نفت آمریکا
دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در دیدار خود با مقامات وزارت جنگ این کشور (پنتاگون) به ارتش آمریکا دستور داد تا برای یک جنگ جهانی آماده شود.
کاریکاتور/  «ترامپ» آمریکای بدون روتوش
العبادی پایان "خلافت باطل داعش" در موصل را اعلام کرد / با تسلط نیروهای عراقی بر مسجد النوری جایی که ابوبکر بغدادی خلافت خود خوانده‌اش را اعلام کرد، کار داعش در موصل خاتمه یافت و یک سره شد / خلافت باطل داعش در موصل پایان یافت و ما آخرین داعشی‌ها را هم تحت تعقیب قرار می‌دهیم و تا آن لحظه آرام نمی‌نشینیم
کاریکاتور/ پایان خلافت باطل داعش...
برکناری یکباره ولی‌عهد پیشین عربستان از تمامی مناصب و جایگزین محمد بن سلمان به جای وی دستمایه کاریکاتوریست‌های جهان عرب شده است.
کاریکاتور/محمد بن‌نایف و شوکه‌شدن از «حذف کامل»

Page Generated in 0/0390 sec