بیشتر پزشکان برای درمان کم خونی به نسخه پیچی قرص های آهن متوصل میشوند. اما در کنار این دارو ها میتوان از چند ماده خوراکی مفید نیز استفاده کرد تا کم خونی را در زمان کوتاهی از بین برد.
10 خوراکی مناسب برای کمبود آهن بدن
دندان درد گاهی اوقات بسیار دردآور و تحمل ناپذیر می‌شود. بدتر از همه زمانی است که نیمه شب درد شروع شود و به دندانپزشک دسترسی هم نداشته باشیم. در چنین لحظاتی بهترین کار درمان‌های خانگی دم دست هست.
12 مسکن طبیعی درد دندان
در چند سال گذشته کربوهیدرات ها مقصر اصلی چاقی و بیماری‌هایی همچون دیابت، بیماری‌های قلبی وسایر موارد شناخته شده اند.
۱۵ کربوهیدرات مفید
خوردن غذاهای خوب و سالم منجر به یک زندگی طولانی و سالم می شود اما بهترین مواد غذایی برای رسیدن به این هدف کدامند؟
۵ ماده خوراکی عالی برای مبارزه با پیری
"در چه ظرفی غذا بپزیم و بخوریم تا سالم‌تر باشیم؟" این سؤالی است که بسیاری از خانواده‌ها دارند؛ در این مطلب به بررسی "ظروف فلزی و چدنی" پرداخته‌ایم ...
مزایا و معایب «ظروف چدنی»
شوید یک گیاه معطر پرفایده است که عمدتا به خاطر خواص دارویی اش به افراد دیابتی توصیه می شود.
فواید «شوید» را بشناسیم/ بهبود سیستم ایمنی و دستگاه تنفسی
یک قاشق غذاخوری گواکامولی با ۶۰ کالری می‌تواند همین مزیت را داشته باشد اما خوردن آووکادوی تازه مزیت‌های بیشتری را به همراه خواهد داشت.
۸ خاصیت آووکادو برای لاغری
آنتی اکسیدان ها مواد موجود در مواد خوراکی هستند که از بروز برخی انواع آسیب سلولی پیشگیری کرده یا آن را به تعویق می اندازند.
تاثیر آنتی‌اکسیدان‌ها بر سلامت بدن
یک کارشناس گل و گیاه گفت: عطر گیاهان، اکسیژن رسانی، زیبایی گلها و انرژی که دارند بسیار بر روان افراد تأثیرگذارند و همه باید برای زندگی سالم از این نعمت خدادادی بهره مند شویم.
گیاهانی که اثرات روانی دارند
یک متخصص قلب و عروق بر ضرورت وجود دستگاه شوک قلبی در مراکز و معابر عمومی تاکید کرد و گفت: نتایج برخی تحقیقات نشان می‌دهد در هر ۱۰۰۰ نفر جمعیت یک نفر دچار این عارضه می‌شود.
زمان سنکوپ چه باید کنیم؟

Page Generated in 0/0411 sec