امروز بسیاری از روزنامه‌نگاران علم ترجیح می‌دهند به‌صورت آزاد (فری‌لنس) کار کنند زیرا علاوه بر این‌که این شیوه کار کردن امکان فروش داستان‌های خبری‌شان را به کارفرمایان بالقوه فراهم می‌کند، شرایط انعطاف‌پذیرتری را برای تحقیق و پژوهش مهیا خواهد کرد.
چرا بسیاری از روزنامه‌نگاران علم به‌صورت آزاد فعالیت دارند؟/ آشنایی با فرصت‌های شغلی ژورنالیسم علم
در کارگاه آموزشی «سیاست‌گذاری و مدیریت پوشش اخبار بحران» تأکید شد؛
رئیس دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه در کارگاه آموزشی «سیاست‌گذاری و مدیریت پوشش اخبار بحران» در جمع مدیران و کارشناسان روابط عمومی راه‌آهن سراسر کشور گفت، تدوین پیوست رسانه‌ای برای مدیریت مسئولانه مخاطرات و بحران‌ها و کاهش خسارت‌ها و تلفات،‌ ضروری است.
لزوم تدوین پیوست رسانه‌ای مخاطرات و بحران‌ها
بعد از اینکه امریکا آغاز به تحریم هواوی کرد، این شرکت نرم‌افزارهای دیگری را جایگزین گوگل کرد. به‌دنبال این عملکرد هواوی از نرم‌افزار «تام‌تام» به جای «گوگل مپ» استفاده خواهد کرد.
هواوی "تام‌تام" را جایگزین "گوگل مپ" می‌کند
مدیرکل دفتر حقوقی وزارت فرهنگ:
مدیرکل دفتر حقوقی و مالکیت فکری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به ابهامات مطرح شده در مورد صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی، ابراز امیدواری کرد:با توجه به فرمان رهبر معظم انقلاب هفدهم اسفند ۱۳۹۰ مبنی بر آنکه تمامی دستگاه‌های کشور موظف به همکاری همه‌جانبه با مرکز ملی فضای مجازی هستند، شورای عالی فضای مجازی هرچه زودتر تعریف و مصادیق روشن برای صوت و تصویر فراگیر ارایه کند.
شورای عالی فضای مجازی مصادیق صوت و تصویر فراگیر را ارائه کند
مدیرعامل ایرنا:
مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت: امروز در جنگ رسانه‌ای، تضعیف زیرساخت‌های فرهنگی و اجتماعی کشور و اعتماد اجتماعی مردم هدف قرار گرفته است که اگر بصیرت و آگاهی نداشته باشیم، آسیب می‌بینیم.
جنگ رسانه‌ای دشمن اعتماد اجتماعی را هدف قرار داده است
معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در پیامی درگذشت جمشیدخان عطایی، پیشکسوت مطبوعاتی را تسلیت گفت.
معاون مطبوعاتی درگذشت جمشیدخان عطایی را تسلیت گفت
صالحی:
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: به گفته رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ما وارد یک محاصره تبلیغاتی و ‌جنگ رسانه‌ای شده‌ایم که باید این محاصره را شکست.
باید محاصره رسانه‌ای تبلیغاتی ایران را شکست
مدیرکل روابط عمومی صداوسیما:
مدیرکل روابط عمومی سازمان صداوسیما در پیام توئیتری خود نوشت: «رسانه ملی وظیفه خود می‌داند همچون سنوات گذشته تمام قد و با استفاده از همه ظرفیت‌های قانونی به کمک رییس جمهور محترم و دولتمردان پرتلاش بیاید».
صداوسیما وظیفه خود می‌داند تمام قد به کمک دولت بیاید
کتاب «اخبار جعلی، روزنامه‌نگاری و اطلاعات فریبکارانه» از سوی انتشارات تانیه با ترجمه جواد دلیری منتشر شد.
«اخبار جعلی، روزنامه‌نگاری و اطلاعات فریبکارانه» کتاب شد
مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی،جمعی از مدیران ایرنا و مسوولان استان صبح امروز (سه شنبه) با حضور در گلزار شهدای شهر کرمان و مزار سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به هزار و ۱۱۲ شهید آرمیده در این مکان مقدس ادای احترام کردند.
ادای احترام مدیرعامل ایرنا به مقام سپهبد شهید سلیمانی و همرزمانش

Page Generated in 0/0689 sec