printlogo


کد خبر: 136733تاریخ: 1398/09/03 13:30
فضای رسانه‌ای کشور در مقابله با اشرار مطلوب بود
فاطمی‌نسب:
فضای رسانه‌ای کشور در مقابله با اشرار مطلوب بود
مسئول سابق امور رسانه‌ای آستان مقدس حرم حضرت معصومه (س) گفت: عموم رسانه‌های کشور در اقناع مخاطبان برای مقابله با اشرار خوب عمل کردند.

حجت‌الاسلام روح‌الله فاطمی‌نسب در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی خبرنگار با بیان این مطلب که عموم رسانه‌های کشور در اقناع مخاطبان برای مقابله با اشرار خوب عمل کردند اظهار کرد: دشمن از ابتدای بحث بنزین به دنبال عملیات رسانه‌ای مخرب و حرکت برای برهم زدن امنیت در داخل کشورمان بود.

وی افزود: در چنین شرایطی رسانه‌های داخلی هم عموما به مقابله با دشمن پرداخته و توانستند به خوبی عملیات روانی دشمن را خنثی کنند که در این راستا می‌توان به نقش مطلوب پوشش رسانه‌ای صدا و سیما نیز اشاره کرد.

مسئول سابق امور رسانه‌ای آستان مقدس حرم حضرت معصومه (س) تصریح کرد: البته قطعی اینترنت که برای ندادن بستر به آشوبگران و منافقان انجام شد نیز لطمه‌هایی را وارد کرد و برخی مشاغل در این حوزه آسیب دیدند اما لازم است شبکه ملی اینترنت مورد توجه قرار بگیرد تا در این زمینه نیز بر تولیدات داخلی تکیه کنیم.

فاطمی‌نسب اضافه کرد: فردا روز تجدید میثاق با رهبری است تا دنیا بداند صدای واقعی مردم ایران چیست، هرچند دشمنان این تصاویر را هیچ‌گاه به شکل صحیح مخابره نمی‌کنند اما رسانه‌های داخلی باید در این راستا وظایف خود را انجام دهند.

انتهای پیام/

 


لینک مطلب: http://www.khabarnegar.ir/News/136733.html
Page Generated in 0/0066 sec