printlogo


کد خبر: 125508تاریخ: 1397/04/26 08:56
سلاخی ۳۰۰ تمساح برای انتقام
سلاخی ۳۰۰ تمساح برای انتقام
برای گرفتن انتقام مردی که به منظور جمع‌آوری علف، به صورت غیرقانونی وارد یک مرکز پرورش تمساح شده و توسط تمساح‌ها کشته شده بود، روستاییان گینه نو، کلیه تمساح‌های این مرکز را سلاخی کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرنگار، روستاییان با حمله به یک مرکز پرورش تمساح در پاپوآی غربی، 292 تمساح را با ضربات چاقو، چکش و چماق از پای درآورده و سلاخی کردند.

رئیس اداره حفاظت از منابع طبیعی این استان اندونزی، علت این اقدام وحشیانه را گرفتن انتقام مردی می‌داند که چندی پیش به منظور جمع‌آوری علف برای دام‌هایش، به صورت غیرقانونی وارد این مرکز شده و توسط تمساح‌ها کشته شده بود.

به گفته وی، کارکنان این مرکز، در پی تعقیب صدای فریاد، با صحنه کشته شدن این مرد توسط تمساح‌ها مواجه شده بودند و حالا روستاییان پس از برگزاری مراسم تدفین این مرد، برای گرفتن انتقام، به مرکز پرورش تمساح‌ حمله کرده و کلیه تمساح‌های این مرکز را سلاخی کرده‌اند.

وی ادامه می‌دهد: این مرکز در سال 2013 به منظور تکثیر و پرورش دو گونه تمساح یعنی تمساح آب شور و تمساح گینه نو، مجوز فعالیت دریافت کرده بود و از حالا به بعد باید تدابیر امنیتی بیشتری را برای جلوگیری از ورود افراد به این مرکز اتخاذ کند.

انتهای پیام/


لینک مطلب: http://www.khabarnegar.ir/News/125508.html
Page Generated in 0/0118 sec