کد خبر: 136766
کربلایی:
مطالبات خبرنگاری مورد توجه دولت و مجلس قرار بگیرد
استاد و فعال رسانه‌های توجه به مطالبات اهالی رسانه و پیگیری آن توسط دولت و مجلس شورای اسلامی را بااهمیت برشمرد.

حسن کربلایی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی خبرنگار اظهار کرد: متاسفانه وعده‌های دولت در زمینه‌های مختلف از اقتصادی و اجتماعی گرفته تا فرهنگی عملی نشده و امروز با حجم عظیم مطالبات روبرو هستیم که یکی از آنها مطالبات اصحاب رسانه و خبرنگاران است که بر زمین مانده.

وی افزود: از جمله مهم‌ترین مسایلی که لازم است برای اصحاب رسانه دنبال شود موضوع بیمه خبرنگاران و امنیت شغلی آنهاست که می‌تواند در ارتقای سطح رسانه‌ها کمک شایانی کند که در این زمینه تاکنون مطالبات بسیار بوده است.

این استاد دانشگاه تصریح کرد: بنا بود با 150 وعده اقتصادی دولت چنان رونقی در تولید به وجود بیاید که که مردم به دریافت یارانه احتیاج نداشته باشند اما امروز شاهد پرداخت همان یارانه با مبلغی کمتر نسبت به گذشته آن هم به معدودی از افراد هستیم.

کربلایی ادامه داد: اگر می‌خواهیم در برابر جنگ نرم دشمن پیروز باشیم لازم است تا در زمینه تامین بودجه مراکز فرهنگی از جمله صدا و سیما اهتمام ورزید و به جای تخریب منتقدین و خطاب کردن آنها با عناوین ناشایست از افراد و احزاب مختلف سیاسی برای رشد و اعتلای کشور استفاده کرد.

فعال رسانه‌ای اضافه کرد: باید افراد انقلابی و فعال که تازه نفس هستند به عرصه آمده و راه حل عبور از مشکلات را دنبال کنند تا به شکل صحیح از تحریم‌های کنونی عبور کنیم که در این مسیر نباید مسائل اجتماعی و فرهنگی را فراموش کرد.

انتهای پیام/

Page Generated in 0/0100 sec