کد خبر: 136765
بصیری خبر داد
برگزاری پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در راستای بیانیه گام دوم
مسئول سازمان بسیج رسانه گفت: جشنواره پنجم ابوذر با نگاهی نو بر مبنای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در سراسر کشور برگزار می‌شود.

مسعود بصیری در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی خبرنگار با اشاره به برگزاری پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر اظهار کرد: با توجه به حضور در دهه پنجم انقلاب اسلامی و موارد بیانیه گام دوم انقلاب که مقام معظم رهبری اعلام فرمودند، در حوزه رسانه نیز باید نگاهمان به سمت اهداف متعالی انقلاب اسلامی بیش از پیش معطوف شود.

وی افزود: در همین راستا جشنواره پنجم ابوذر با نگاهی نو در سراسر کشور برگزار می‌شود که تلاش شده غنی‌سازی و ارتقای تولیدات رسانه‌ای در حوزه انقلاب اسلامی بیش از پیش ملموس باشد.

مسئول سازمان بسیج رسانه تصریح کرد: آنچه در جامعه رسانه‌ای امروز مورد اهمیت است، تعالی بخشی و هدف سازی در مسیر تولیدات رسانه‌ای است و به بیان واضح‌تر در گام دوم انقلاب اسلامی لازم است تا رسانه‌ها به عنوان بازوان اثرگذار انقلاب در مسیر صحیح حرکت کنند که این مسیر از بستر بسیج می‌گذرد.

بصیری در ادامه ضمن برشمردن شاخص‌های مطرح شده در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی تصریح کرد: رسانه‌ها می‌توانند در این زمینه تریبون‌های پیش‌گام باشند و نقش برجسته خود و به نوعی عیار و اعتبارشان را با این شاخص‌ها محک بزنند که در جشنواره ابوذر امسال این موضوع مد نظر قرار گرفته است.

وی عنوان کرد: همان‌طور که مقام معظم رهبری در دیدار اخیر تولیدگران با ایشان، نقش رسانه‌ها در بیان رخدادهای امیدبخش و پیشرفت‌های تولیدی کشور را متذکر شدند، ما نیز وظیفه داریم این خط و مسیر را تا انتها به درستی طی کنیم که یکی از راه‌های آن همین جشنواره ابوذر است.