کد خبر: 136746
دبیرخانه شورای اطلاع‌رسانی دولت درگذشت سیف‌الله یزدانی را تسلیت گفت
دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت در پیامی، درگذشت سیف‌الله یزدانی، مدیرمسئول روزنامه عصر اقتصاد و از پیشکسوتان مطبوعاتی کشور را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرنگار دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت در این پیام تسلیت آورده است: درگذشت آقای سیف الله یزدانی مدیر مسئول روزنامه عصر اقتصاد و از همکاران و پیشکسوتان مطبوعاتی و رسانه ای کشور را به جامعه مطبوعاتی، خانواده معزز ایشان و کلیه دوستان و همکاران آن مرحوم تسلیت می گوییم.

دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت یادآور شد: سیف الله یزدانی مدیری خوشنام، روزنامه نگاری صاحب سبک و همکاری نازنین و دوست داشتنی بود که فقدانش خاطر همه آشنایان و دوستان و نزدیکان او را آزرده می کند. در عین حال، خاطر همه همکاران و دوستان و خانواده او مملو از نکویی‌ها، مهربانی‌ها و انسانیت و بزرگ‌منشی او که در سبک روزنامه نگاری عدالتخواهانه اش نمایان بود، باقی خواهد ماند. از خداوند متعال  برای آن مرحوم غفران الهی‌ و برای بازماندگان ایشان صبر و اجر مسئلت داریم.

سیف‌الله یزدانی و پیشکسوت روزنامه نگاری و مدیر مسئول روزنامه‌ «عصر اقتصاد» که روزنامه اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی وورزشی بصورت چهارزبانه (فارسی، انگلیسی، عربی و ترکی استانبولی) با حق انتشار بین‌المللی بود که در یک مرداد ۹۸ دچار ضایعه مغزی شد. زنده یاد سیف‌الله یزدانی پس از تحمل یک دوره بیماری، عصر امروز پنجشنبه هفتم آذر ماه دارفانی را وداع گفت.

انتهای ‍‍‍‍‍‍‍‍پیام/

Page Generated in 0/0079 sec