کد خبر: 136743
فرار رو به جلوی دولتی‌ها
حمله مثلث رسانه‌ای دولت به صداوسیما
پس از حماسه‌آفرینی‌های مردم نقاط مختلف کشور و همچنین روز گذشته در تهران در محکومیت آشوبگری اشرار، حالا برخی رسانه‌های دولتی با حمله به صداوسیما می‌خواهند نوک پیکان انتقادات را از دولت و مجلس به سمت دیگری منحرف کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرنگار پس از حماسه‌آفرینی‌های مردم نقاط مختلف کشور و همچنین روز گذشته در تهران در محکومیت آشوبگری اشرار، حالا برخی رسانه‌های دولتی با حمله به صداوسیما می‌خواهند نوک پیکان انتقادات را از دولت و مجلس به سمت دیگری منحرف کنند.

همین روز گذشته بود که مردم از اقشار مختلف برای نقش برآب کردن دسیسه‌های دشمن بار دیگر به میدان آمدند تا جلوه‌های زیبایی از وحدت و انسجام را برای حمایت از نظام و رهبری به نمایش بگذارند.

اما در این بین مردم معتقد هستند انتقادات به دولت و مجلس درخصوص نحوه اجرای سهمیه‌بندی بنزینی وجود دارد و خواستار پاسخگویی مسئولان هستند و این موضوع یعنی بیان واقعیت‌های امروز جامعه که رسانه‌ها و به تبع آن رسانه ملی به تصویر کشیدند.

دولت و اصلاح‌طلبان بارها رسانه ملی را متهم به عدم انعکاس واقعیت‌ها می‌کنند اما بار دیگر نشان دادند که خودشان تحمل بیان واقعیت‌ها را ندارند، واقعیاتی که در جامعه وجود دارد و باید در قبال آن پاسخگو بود.

در این راستا خبرگزاری ایسنا وابسته به جهاد دانشگاهی در مطلبی با تیتر «پخش تصاویری علیه دولت و مجلس از صداوسیما» به نقل از روزنامه ایران و برنا نوشت: در حالی که اجتماع دیروز مردم تهران می‌توانست نمایش وحدت و همدلی باشد صداوسیما که مسئولیت اقناع‌سازی افکار عمومی و تبلیغات اصلاح قیمت بنزین به آن سپرده شده است با پخش تصاویر برخی دستنوشته‌های توهین‌آمیز علیه دولت و مجلس نشان داد بیش از آنکه به فکر وحدت ملی باشد، در اندیشه انتخابات پیش‌رو و تبلیغات جناح تندرو مخالف دولت و تهییج تندروها برای التهاب آفرینی‌های جدید در آستانه انتخابات است.

این گزارش در رسانه‌های فوق‌الذکر می‌افزاید: طرح اصلاح قیمت بنزین تصمیم سران قوا بود، صداوسیما این را خوب می‌داند چرا که بخش مهم اقناع افکار عمومی از ماه‌ها قبل به این رسانه سپرده شده بود و اگر قبلاً نمی‌دانست باید به وظیفه‌اش درست عمل کند حتماً با بیانات رهبرمعظم انقلاب در یکشنبه هفته قبل متوجه شده ولی اینکه این رسانه به جای تبیین این تصمیم (که وظیفه ذاتی‌اش هم بود) گزارش‌های جهت‌دار در چند روز گذشته پخش کند و در راهپیمایی امروز روی شعارهای تخریبی و توهین‌آمیز مانور دهد نشان می‌دهد اساساً در رسانه ملی تعریفی از وحدت وجود ندارد.

انتهای پیام/

 

Page Generated in 0/0097 sec