کد خبر: 136732
سردار آبنوش:
بسیج راه حل عبور از مشکلات است
معاون عملیات و مقاومت مردمی سازمان بسیج مستضعفین، بسیج و اشاعه تفکر بسیجی را برشمرده و آن را راه حل عبور از مشکلات عنوان کرد.

سردار سلار آبنوش در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی خبرنگار اظهار کرد: بسیج و اشاعه تفکر بسیجی همیشه در برهه‌های مختلف راه‌گشای عبور از مشکلات بوده و به برکت وجود بسیج دشمن را در هر عرصه‌ای عقب زده‌ایم.

وی افزود: تاریخ کشورمان مملو از مواردی است که می‌توان به غارت و نسل‌کشی دشمنان علیه مردم کشورمان پی برد به طوری که تنها در یک مورد یعنی قحطی جنگ جهانی، جمعیت ایران از 19 میلیون نفر به 8 میلیون نفر کاهش یافت.

معاون عملیات و مقاومت مردمی سازمان بسیج مستضعفین اضافه کرد: نباید راه حل رفع مشکلات در کشور را وابسته به تعظیم کردن مقابل دشمن و غربی‌ها دانست چراکه سابقه دشمنی آنها نیز همین امر را اثبات می‌کند به همین دلیل باید تفکر بسیجی را اشاعه داده و در این راستا حرکت کرد.

آبنوش عنوان کرد: بسیج در همه عرصه‌ها وارد شده و امروز اقشار بسیج است که توانسته در همه عرصه‌ها به عنوان موتور محرک و پیش‌برنده عمل کند به طوری که دشمن نیز تمام توان و ظرفیتش را برای مقابله با نیروی بسیج به کار بسته است.

آبنوش خاطرنشان کرد: بسیج برآمده از دل مردم است و به همین دلیل نیز موفق شده تا دشمن را در عرصه‌های مختلف شکست دهد به طور مثال در حوزه رسانه می‌توان این موضوع را به روشنی دریافت.

انتهای پیام/

Page Generated in 0/0118 sec