کد خبر: 126616
ادعای عجیب یک سایت عربی؛
پرسپولیس در بازی با النصر عربستان به داور چینی رشوه داده بود!
سایت عربی «کوره» باشگاه پرسپولیس را به پرداخت رشوه به داور چینی متهم کرد!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرنگار، انتخاب مای مانینگ داور چینی به عنوان داور بازی تیم النصر عربستان و الوصل امارات، اعتراض شدید باشگاه عربستانی را در پی داشته است.

سایت عربی کوره در عربستان در گزارشی ضمن انعکاس این اعتراض، اتهام بزرگی به تیم پرسپولیس ایران در ارتباط با این داور زده است.

سایت کوره نوشت: «انتظار می‌رود باشگاه النصر عربستان به کمیته داوران کنفدراسیون فوتبال آسیا به خاطر تعیین مای مانینگ چینی به عنوان داور بازی با الوصل امارات اعتراض کند. النصر خاطرات بد و سیاهی از این داور چینی دارد که به خاطر دریافت رشوه در بازی با پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۱۵، چهار ماه از سوی کنفدراسیون آسیا تعلیق شد.

البته این ظلم فقط به تیم النصر محدود نشد بلکه در جریان بازی پرسپولیس با الاهلی عربستان هم خودش را نشان داد (باشگاهی که یک سال قبل به این داور رشوه داده بود) و داور در این بازی برای پرسپولیس ضربه پنالتی گرفته و معتز هوساوی مدافع الاهلی را اخراج کرد.

این داور در سال ۲۰۱۸ ظلم فضاحت باری در حق الهلال و در بازی با العین مرتکب شد و سه پنالتی برای تیم العین در یک نیمه گرفت؛ دیداری که در نهایت با باخت الهلال و از لیگ قهرمانان حذف شد.»

Page Generated in 0/0063 sec