شناسه خبر: 136955 منتشر شده در مورخ: 1398/11/07 ساعت: 07:50 گروه: حوزه رسانه
کربلایی:

حق و حقیقت سانسور شدنی نیست

حق و حقیقت سانسور شدنی نیست
کارشناس مسائل سیاسی گفت: مسدود کردن راه ارتباطی خبرگزاری فارس با مردم، در ادامه جنگ نرم و به دلیل کینه و خصومت استکباریون با رسانه‌های بیدارگر و متعلق به ملت‌های مستقل و مظلوم ارزیابی می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرنگار حسن کربلایی درباره تحریم دامنه خبرگزای فارس توسط آمریکا گفت: دولت آمریکا مظهر یک دولت متخاصم استکباری است. متخاصم نه تنها با ملت بزرگ و انقلابی ایران بلکه با جهان بشریت! این دولت بی‌آبرو، حیات کثیف و راحتِ حیوانی خود را در سرکوب و تحقیر و نابودی ملت‌ها می‌بیند و می‌داند که ملت‌های مستقل و آگاه و بالنده، مانع بزرگی بر سر راه تاریک استکباریون به شمار می‌آیند و نمی‌توان به سادگی داشته‌های چنین ملت‌هایی را «مال خود» کرد و چپاولگری را توسعه و استمرار داد!

وی ادامه داد: «جوزف نای» نظریه‌پرداز جنگ نرم، با نظر به ظرفیت و ویژگی‌های جنگ نرم، دولتی چون دولت آمریکا را از تهاجم سخت بازمی‌دارد و از جنگ نرم، به عنوان اهرمی کارآمد یاد می‌کند. بستر اصلی جنگ نرم، حیطه رسانه معنا می‌‌شود و یک زمینه از جنگ نرم رسانه‌ای نیز، خاموش کردن صدای رسانه‌های بیدارگر و ضداستکباری است!

مدیر عامل سابق خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه افزود: رسانه‌ای که جنایات استکباریون را افشا کند، شرح دهد، ضرورت و برکات بیداری انسان‌ها را توصیف کند، اسباب بیداری ملت‌ها را فراهم سازد، توطئه‌های آشکار و پنهان فراعنه زمان را برملا سازد، بر طبل هشیاری به طور مداوم بکوبد، نقاب‌های عناصر منحوس ایادی استکبار را براندازد و حق را از باطل نمایان کند، راه تعالی را نمایش دهد، اخبار توسعه کشورهای مظلوم را اعلام کند و قلب‌های انسان‌های ظلم‌ستیز را به هم نزدیک نماید، بی‌شک هدف تهاجم و کینه‌ورزی استکباریون قرار می‌گیرد. همانانی که از آزادی بیان و قلم و جریان گردش آزاد اطلاعات سخن می‌رانند اما خود مغایر با شعارهای رنگارنگ و عوامفریبانه شان رفتار می‌کنند!

کربلایی همچنین ضمن بیان دلایل این مسدودسازی نیز عنوان داشت: باید گفت مسدود کردن راه ارتباطی خبرگزاری فارس با مردم، در ادامه جنگ نرم و به دلیل کینه و خصومت استکباریون با رسانه‌های بیدارگر و متعلق به ملت‌های مستقل و مظلوم ارزیابی می‌شود. این اتفاق، در وهله اول نشان می‌دهد که اهالی خبرگزاری وزین فارس، کار و رسالت خود را به‌درستی انجام داده‌اند که مورد خشم و غضب دنیای استکبار و فرعونی به سرکردگی آمریکا قرار گرفته است. در ثانی ضعف و دست‌های خالی دشمن در رویارویی رسانه‌ای با رسانه‌ای چون خبرگزاری انقلابی و حرفه‌ای فارس را معنا می‌دهد.

وی در پایان نیز گفت: می‌دانیم که حق و حقیقت سانسور شدنی نیست و صدای ملت‌ها و صدای حقانیت ملتی چون ملت بزرگ ایران از راه‌های دیگری به گوش جهانیان خواهد رسید و گوش خصم مستکبر و دروغگو را کَر خواهد کرد.

انتهای پیام/

کلید واژه
 
google-buzz twitter digg facebook linkedin
  نظرات بینندگان  
  نظر شما  
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

4.حداکثر کاراکتر مجاز جهت ارسال نظر 1000 کاراکتر می باشد.
نام:
ایمیل:
نظر:
 
پربیننده ترین اخبار
پربحث ترین اخبار
Page Generated in 0/0166 sec