شناسه خبر: 136750 منتشر شده در مورخ: 1398/09/11 ساعت: 11:55 گروه: حوزه رسانه
توسط انتشارات پشتیبان

«استراتژی امنیت سایبری بریتانیا» به فارسی منتشر می‌شود

«استراتژی امنیت سایبری بریتانیا» به فارسی منتشر می‌شود
کتاب «استراتژی امنیت سایبری بریتانیا در حوزه علم و فناوری» توسط «شبنم امیرجاوید» به فارسی ترجمه شده و انتشارات پشتیبان در آینده نزدیک آن را منتشر و روانه بازار کتاب می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرنگار کتاب «استراتژی امنیت سایبری بریتانیا در حوزه علم و فناوری» به‌منظور «تحلیلی بر اقدامات آتی در حوزه امنیت سایبری» در آینده نزدیک توسط نشر پشتیبان  منتشر شود.

در خلاصه‌ای از این کتاب آمده است: «مرکز امنیت ملی سایبری» در شناسایی روندهای مهم علم و فناوری از مشاوره‌های طیفی از متخصصان بخش‌های دولت انگلستان و خارج از آن استفاده می‌کند. این مهم، ناشی از مهارت‌های بسیار پراکنده و تعامل با متخصصان است و کمک می‌کند تا «مرکز امنیت ملی سایبری» بر ماهیت پیچیده فناوری‌های امنیت سایبری و مشکلاتی که دپارتمان‌های فناوری در سیاست‌گذاری‌شان با آنها مواجه می‌شوند، غلبه کنند.

در بخش دیگری از خلاصه این کتاب آمده است: استراتژی امنیت ملی سایبری به این نتیجه رسیده که دولت انگلستان به جریان اصلی استفاده از پویش چشم‌انداز برای آگاهی از سیاست‌گذاری امنیت سایبری نیاز دارد و مجموعه اقداماتی برای ارائه این مهم بر اساس اصول زیر انجام می‌شود: «اطمینان یافتن از اینکه سیاست‌گذاری توسط متخصصان فنی از فناوری‌های نوظهور مطلع است» و «دائما میزان استفاده سیاست‌گذاران از این توصیه تضمین می‌شود».

در این مقدمه می‌خوانیم: «مرکز امنیت ملی سایبری» ارتباطات محکمی با صنعت و دانشگاه برای اطمینان از دسترسی به بهترین تفکرات را دارد و دائما نحوه کار با جامعه نظامی و اطلاعاتی را بهبود می‌دهد. این مرکز با متخصصان سراسر دولت انگلستان از جمله مشاوران ارشد علمی، جوامع نظامی و اطلاعاتی و دفتر مشاور ارشد علمی در زمینه امنیت ملی همکاری می‌کند.

این کتاب توسط «شبنم امیرجاوید» به فارسی ترجمه و توسط دپارتمان ارتباطات و رسانه انتشارات پشتیبان تهیه و تدوین شده است و در آینده نزدیک روانه بازار کتاب می‌شود.

انتهای پیام/

کلید واژه
 
google-buzz twitter digg facebook linkedin
  نظرات بینندگان  
  نظر شما  
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

4.حداکثر کاراکتر مجاز جهت ارسال نظر 1000 کاراکتر می باشد.
نام:
ایمیل:
نظر:
 
پربیننده ترین اخبار
پربحث ترین اخبار
Page Generated in 0/9107 sec