شناسه خبر: 136745 منتشر شده در مورخ: 1398/09/09 ساعت: 10:53 گروه: حوزه رسانه

۵۰۰ دلار جریمه برای کسانی که عکس‌های برهنه در فضای مجازی منتشر می‌کنند!

۵۰۰ دلار جریمه برای کسانی که عکس‌های برهنه در فضای مجازی منتشر می‌کنند!
لایحه‌ای به مجلس سنای امریکا ارسال شده که بر مبنای آن افرادی که عکس‌های برهنه در فضای مجازی منتشر می‌کنند ۵۰۰ دلار جریمه می‌شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرنگار قرار است لایحه‌ای به مجلس سنای امریکا ارسال شود که بر مبنای آن افرادی که عکس‌های برهنه در فضای مجازی منتشر می‌کنند 500 دلار جریمه شوند!

این لایحه که به "لایحه کالیفرنا" موسوم است، ارسال عکس برهنه در فضای مجازی را جرم تلقی کرده و با کسی که این عکس‌ها را منتشر می‌کند با عنوان مجرم برخورد خواهد شد؛ این قانون تازه که به مجلس سنا برای تصویب نهایی ارسال شده جریمه 500 دلاری برای مجرمان در نظر گرفته است.

لایحه کالیفرنا در صف ارسال به مجلس سنا است که سال 2020 این اتفاق می‌افتد تا شاید از میزان عکس‌های برهنه در فضای مجازی کاسته شود؛ این قانون در راستای کاهش آزار و اذیت در فضای مجازی تدوین شده‌ است تا سلامت روان کاربران فضای مجازی را تأمین کند.

این لایحه به دنبال گزارشی تدوین شد که بر مبنای آن 21 درصد از زنان در سالهای 10 تا 29 سال آمریکایی مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته‌اند!

انتهای پیام/

کلید واژه
 
google-buzz twitter digg facebook linkedin
  نظرات بینندگان  
  نظر شما  
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

4.حداکثر کاراکتر مجاز جهت ارسال نظر 1000 کاراکتر می باشد.
نام:
ایمیل:
نظر:
 
پربیننده ترین اخبار
پربحث ترین اخبار
Page Generated in 16/2269 sec