شناسه خبر: 123750 منتشر شده در مورخ: 1396/12/05 ساعت: 12:40 گروه: اجتماعی
معاون اجتماعی ناجا:

منتظر هستیم تا پرونده اغتشاشات خیابان پاسداران برای ما و مردم مشخص شود

منتظر هستیم تا پرونده اغتشاشات خیابان پاسداران برای ما و مردم مشخص شود
معاون اجتماعی ناجا گفت: ما و سیستم قضایی کشور به جد در حال رسیدگی به پرونده اغتشاشگران خیابان پاسداران هستیم و منتظر هستیم تا پرونده برای ما و مردم مشخص شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرنگار ،سردار سعید منتظر المهدی معاون اجتماعی نیروی انتظامی درحاشیه اختتامیه سومین جشنواره ایده ها و فرصت ها که امروز برگزار شد، در جمع خبرنگاران در خصوص حوادث اخیر خیابان پاسداران اظهار کرد: همگان می دانند که برقراری امنیت در مناسبت ها و موقعیت های اجتماعی سازگار خاص خودش را دارد و نیاز به تدبیر، فکر، صبر، مدیریت و هوشمندی دارد.

وی ادامه داد: در واقع برخورد با این موقعیت ها نیاز به هوش رفتاری و اندیشه راهبردی دارد.

منتظر المهدی گفت: انچه که مسلم است همه اقدامات برای برقراری امنیت در خیابان پاسداران انجام شد و مهم تر از همه جداساری صف مردم از اغتشاشگران بود.

وی افزود: هر آن گاه که ضرب العجل پلیس به سربیاید و بر شیپور برخورد با مخلان نظم و امنیت دمیده شد هیچ گاه کسی را توان تاب در مقابل با پلیس را نخواهد داشت.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی ادامه داد: ما و سیستم قضایی کشور به جد در حال رسیدگی به پرونده اغتشاشگران خیابان پاسداران هستیم و منتظر هستیم تا پرونده برای ما و مردم مشخص شود.

وی در رابطه با حمل اسلحه توسط ماموران پلیس گفت: این موضوع هم جز سازوکارهای برقراری امنیت در مناسبت ها است و اصول خاص خودش را دارد که تک تک ان برنامه ریزی شده است.

منتظرالمهدی در رابطه با فیلم منتشر شده از دختری که اقدام به کشف حجاب کرده بود و نحوه برخورد پلیس با این دختر گفت: این موضوع هم در دست بررسی است.

انتهای پیام/

کلید واژه
 
google-buzz twitter digg facebook linkedin
  نظرات بینندگان  
  نظر شما  
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

4.حداکثر کاراکتر مجاز جهت ارسال نظر 1000 کاراکتر می باشد.
نام:
ایمیل:
نظر:
 
پربحث ترین اخبار
Page Generated in 0/0180 sec